Zakłady bukmacherskie na KSW – tylko z Fortuną

Zakłady bukmacherskie na KSW - tylko z Fortuną 1 Obstawiajmy

Legalny bukmacher online Fortuna i Organizacja KSW (organizacja MMA), zapoczątkowały kooperację. A to oznacza typowanie walk KSW u owego bukmachera.
Sygnowany 2-letni układ zawiera dowolne gale KSW zamierzone na 2020 i 2021 rok.

Na każdej gali logo Fortuny będzie zauważalne przy zdarzeniach prowadzonych przez Organizację KSW. Bukmacher internetowy stworzył dla miłośników MMA liczne bonusy, konkursy oraz zakłady specjalne, które wyszukacie w formalnych kanałach Fortuny.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Typuj KSW z bukmacherem Fortuna

Stałe rozwijanie partnerstw w biznesie jest dla nas decydujące w rozkwicie nie jedynie samej Organizacji KSW, lecz i całej dyscypliny sportowej. Ogromnie się raduję, iż do gremia sojuszników dołączył lider zakładów sportowych w Polsce, który będzie nam towarzyszyć nie jedynie na rynku polskim, lecz także przy naszych zewnętrznych wydarzeniach.

„Niezwykle cieszę się z podjętej współpracy oraz posiadam wiarę, iż dostarczy ona obydwu stronom sporo korzyści.” – mówi Martin Lewandowski, szef Organizacji KSW.

Parafowanie układu z Federacją KSW było dla nas naturalną decyzją. Od długiego czasu oglądamy duży wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na MMA, które mamy w ofercie.

KSW to poważana a co więcej niesłychanie szeroko rozpoznawalna firma w świecie sportów walki, toteż ufamy, iż wskutek tej współpracy Fortuna umocni się na pozycji bukmachera głównego wyboru dla każdych wielbicieli MMA i dotrze do coraz to liczniejszej gromady ludzi obserwujących jakiekolwiek wydarzenie urządzane przez Federację KSW.

Już teraz proponujemy najwyższą liczbę zakładów prematch i live w Polsce na wszystkie najistotniejsze gale na świecie, a mogę zastrzec, iż począwszy od KSW 53 nasza aktywność produktowa i marketingowa będzie nadal bardziej intensywna. – powiedział Konrad Komarczuk naczelny Fortuny.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej sławna federacja MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) w Europie tudzież jedna z w najwyższym stopniu popularnych na świecie. To obecnie również wtóre obok Tour de Pologne lokalne wydarzenie niepiłkarskie, śledzone na świecie.

Na 52 galach przeprowadzonych przez KSW w Polsce, Anglii i Irlandii konkurowało ponad 300 reprezentantów.
KSW od 16 lat wyznacza historię europejskiego MMA, oferując w najwyższym stopniu szczególne gale MMA na starym kontynencie. Jednostka upowszechnia dyscyplinę i modeluje jej sportowe gwiazdy.

W ostatnim czasie Spółka święci duże sukcesy: zorganizowała na przykład wtórą na świecie galę MMA odnośnie do frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, wówczas to sprzedano 57 766 biletów, a także wyjątkowe gale za granicami Polski – w Irlandii, Chorwacji bądź Anglii.

Fortuna to nie jedynie walki w klatce 😉

Fortuna to legalnie funkcjonująca spółka branży bukmacherskiej, wchodząca w skład jednostek zależnych od Fortuna Entertainment Group, sporej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady bukmacherskie.

W Polsce ów legalny bukmacher internetowy organizuje działalność w kanale online na www.efortuna.pl i w aplikacjach mobilnych na Android i iOs oraz w najliczniejszej w Kraju sieci (liczącej powyżej 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Prognozy na KSW odnaleźliśmy przykładowo na: Obstawiamy walki KSW