Promocje STS

Promocje STS 1 Bukmacherzy w Polsce

Promocja STS pięć w cenie czterech, czyli gratisowe kupony…

Tutaj kolejny autorski i można powiedzieć pionierski bonus na start w STS. Jest to jeden z tych chwytów marketingowych, które znane są nam przede wszystkim z supermarketów, czy innych sieciówek. Jednak w bukmacherce to zupełna nowość – i trzeba przyznać – bardzo pozytywna nowość.

Zasady są bardzo jasne.

Każdy, kto zdecyduje się na postawienie czterech kuponów za dokładną kwotę 11 złotych i nieważne czy będą to zakłady SOLO czy AKO, dostaje w formie środków na konto bonusowe właśnie 11 złotych. Co ważniejsze, jest to kupon wielorazowy, a jedynym ograniczeniem jest fakt, że z tej promocji STS można korzystać co tydzień. Wliczają się więc kupony od poniedziałku do niedzieli – tyle dokładnie trwa jeden etap bonusu.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

Promocja – Poniedziałek da się lubić

Chyba mało kto może z uśmiechem od ucha do ucha powiedzieć, że uwielbia poniedziałki i czeka z niecierpliwością na ten dzień. STS wychodzi naprzód i robi wszystko, aby właśnie tak się stało. Bonus, który został przygotowany pod szyldem „polubisz poniedziałki” daje możliwość na zgarnięcie nawet 3000 złotych. Brzmi to bardzo zachęcająco, a co więcej nagradzanych jest aż 1500 osób co tydzień.

Cała zabawa polega na tym, żeby obstawiać w danym okresie – zaczyna się on od poniedziałku – i zdobywać punkty za postawione zakłady. Owe punkty to nic innego jak zsumowane stawki z każdego kuponu zagranego w ciągu tygodnia. Stawki wahają się od 3000, przez 2000, 1000, czy 500złotych. Najniższa stawka, jaką można otrzymać w formie bonusu to 20 złotych dla miejsc 1001-1500, a więc warto walczyć nawet o te lokaty.

Promocje STS 2 Bukmacherzy w Polsce

Zapraszamy znajomych – zyskujemy my i oni

Kolejna promocja STS, która jest skierowana zarówno do stałych graczy, ale także dla nowych, potencjalnych klientów. Zyskać można sporo, ponieważ w formie bonusu otrzymujemy i my i nasz nowo zaproszony kolega aż 50 złotych na konto. Wystarczy tylko, że zaproszona osoba wpłaci w formie pierwszego depozytu minimum 50 złotych oraz zagra za łączną kwotę – przynajmniej 150 złotych, to obydwie osoby otrzymają bonus od STS.

Warunek, który trzeba spełnić to przynajmniej jedno spotkanie na kuponie postawione o kursie nie mniejszym niż 1.5.

Twoja gra, pewna kasa

Pod tym tajemniczym szyldem kryje się kolejny ciekawy i opłacalny dla graczy bonus zaproponowany przez STS. Skierowany jest on do graczy, którzy obstawiają kupony stacjonarnie w punktach STS. Wystarczy grać za minimum 25 złotych dziennie i kolejno 10, 20 i 25 dnia miesiąca w których spełniło się warunki otrzymujemy gwarantowane bonusy.

Jest to kolejno 5% z obstawionych stawek kolejno w wyżej wymienionych dni, co tak naprawdę pokazuje, że my sami decydujemy o wysokości przyznanego nam bonusu. Dzięki tej promocji możemy zyskać nawet 100 złotych w miesiącu.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

Oczywiście promocje STS to przede wszystkim dobrze znany bonus bez depozytu 29 złotych oraz bonus za depozyt do 1000 złotych.