Prognozy na wybory prezydenckie 2020

Prognozy na wybory prezydenckie 2020 1 Obstawiajmy

Termin wyborów prezydenckich to okres decyzji. Zobacz jak bukmacherzy obstawiają wyniki wyborów na prezydenta RP…

W aktualnym tygodniu rozegra się I runda wyborów prezydenckich. Stąd legalni bukmacherzy w Polsce, a w tym i BETFAN.PL proponują sporo zakładów specjalnych związanych z tym zdarzeniem, jakim spokojnie poczyna żyć aktualnie cała Polska.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

DUDA vs TRZASKOWSKI?

Natychmiast zacznijmy od tego, co najistotniejsze. U tego legalnego krajowego bukmachera możecie obstawiać, który kandydat zwycięży głosowanie o fotel prezydenta Polski. Na razie faworytem jest z pewnością Andrzej Duda, jaki możliwie w dowolnym badaniu opini publicznej zajmuje pierwszą lokatę w porównaniach.

Aczkolwiek od okresu Rafał Trzaskowski zastąpił Małgorzatę Kidawę-Błońską, to wsparcie dla pretendenta promowanego przez PO w znacznym stopniu wzrosło. Do tego stopnia, że w niektórych prognozach pokonuje on i dzisiejszego prezydenta. Oczywiście nieznacznie, ale jednak.

Bukmacherzy BETFAN przewidują, że na 54% wygra Duda. Procenty na to że zwycięży Trzaskowski oceniane są na prawie 44%.
Chociaż Szymon Hołownia czy Władysław Kosiniak-Kamysz mogą spodziewać się mniej więcej 10% głosów, to nie mają realnie najmniejszych szans na to, aby dostać się do II rundy.

Prognozy na wybory prezydenckie 2020 2 Obstawiajmy

Podobnie jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń czy choćby Stanisław Żółtek. Aczkolwiek tenże ostatni kandydat z racji programu „Menelowe+” może w opinii bukmacherów online na ostatek zebrać jakieś 2 punkty %.

WYNIKI PRETENDENTÓW w WOJEWÓDZTWACH?

Legalnie funkcjonujący bukmacherzy w Polsce dopuszczają poza tym sposobność typowania, jaka będzie frekwencja w I fazie wyborów, jak dużo aspirantów razem zdobędzie co najmniej 10.01% poparcia, a dodatkowo jakie będą rezultaty wszelkich postaci rywalizujących o rolę głowy państwa. Bez dwóch zdań wiemy, że nieomalże na pewno będzie II runda. Co fajne, aktualnie teraz możecie obstawiać, jaki wynik osiągną w niej Duda czy Trzaskowski, którzy prawdopodobnie ewidentnie się w niej pojawią.

Pokrótce: wszelkie zakłady, jakie pragnęlibyście znaleźć odnośnie do wyborów prezydenckich znajdziecie na portalu www.betfan.pl.
Na pewno jest tak sporo możliwości że prawie każdy obstawiający znajdzie coś praktycznego do typowania.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje