Metody obstawiania meczy

Metody obstawiania meczy - skuteczne sposoby

Do sprawy możemy podejść dwojako, metody obstawiania meczy jako techniczne metody obstawiania, czyli jakie metody obstawiania daje nam bukmacher. Chodzi tu o metodę obstawiania samego wydarzenia, czyli wygra lub nie wygra, strzeli bądź nie strzeli bramki itd.

Można też podzielić metody obstawiania meczy na ogólne strategie obstawiania, czyli np. stawiamy tylko na bramki albo tylko na definitywną przegraną bądź wygraną danej drużyny.

 

Metody obstawiania meczy pod względem techniczny

Metod obstawiania meczy piłkarskich może być bardzo wiele. Skoncentrujemy się tylko na tych najbardziej popularnych. Obecnie możemy postawić nawet tak egzotyczne rozstrzygnięcia jak to, czy dana drużyna strzeli bądź nie strzeli bramek w pierwszej połowie i połączyć to na jednym kuponie, z rozstrzygnięciem typu czy będzie czy nie będzie rzutu rożnego do dziesiątej minuty.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Możemy obstawić w meczach piłkarskich absolutnie każde rozstrzygnięcie. Najbardziej popularne metody obstawiania meczy, to wygra, przegra bądź zremisuje, ewentualnie z podpórką na remis czyli takim rozstrzygnięciem, kiedy wygrywamy jak drużyna przegra bądź zremisuje, lub wygra bądź zremisuje.

Metodą, która zyskuje coraz więcej zwolenników i jest bardzo ciekawa to obstawianie na bramki, czyli takie rozstrzygnięcie kiedy wygrywamy w momencie strzelenia gola przez oby dwie drużyny. Możemy obstawić na jednym kuponie tylko jeden mecz, bądź kilka meczy.

Kiedy obstawiamy kilka meczy na jednym kuponie, wygrywamy więcej, ale jeżeli choć jedno rozstrzygnięcie wypadnie nie po naszej myśli, nie wygrywamy nic.

 

Metody obstawiania meczy jako ogólne strategie obstawiania

Metody obstawiania meczy jako ogólne strategie obstawiania, to najlepsze i najbardziej popularne sposoby w jaki obstawiamy mecze. Najbardziej popularnym sposobem jest obstawianie na jednym kuponie kilku meczy na rozstrzygnięcia typu wygra, przegra bądź zremisuje.

Ta metoda jest dobra dla ludzi, którzy lubią śledzić ligi, i mają wiedzę na temat składów na temat kontuzji, na temat danego spotkania. Najlepiej wybrać pięć  niezbyt pewnych rozstrzygnięć, aby podbić kurs. Kurs w takim przypadku nie powinien przekroczyć dziesięciu, czyli za jedną złotówkę wypłacają nam dziesięć.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

Kolejnym dobrym sposobem jest obstawienie na jednym kuponie kilku meczy, o rozstrzygnięciu bramki, czyli że oby dwie drużyny strzelą bramki.  W tym przypadku kurs, również nie powinien przekroczyć dziesięciu. Aby dobrze wytypować rozstrzygnięcia, w których oby dwie drużyny strzelą gola, nie skupiajmy się na jednej lidze, i wybierajmy co oczywiste, drużyny które tracą dużo goli.

Najlepsza …

Jednak najlepszą moim zdaniem metodą jest, zmieszanie tych metod w jedną. Tu również nie przekraczajmy kursów dziesięć na jednym kuponie. Postawmy więc kilka meczy na bramki i zmieszajmy je z klasycznymi rozstrzygnięciami.

Osobiście, choć wiem że zaniża to kursy, wolę obstawiać z podpórkami na remis, lepiej dodać do kuponu nawet dwa tego typu rozstrzygnięcia, niż obstawiać bez remisu. Ponieważ, bardzo rzadko się zdarza aby na pięć, sześć rozstrzygnięć nie padł żaden remis.

Metody obstawiania meczy 1 Obstawiajmy

Są to ogólne fakty na temat metod obstawiania. Jednak każdy gracz powinien znaleźć swoją ulubioną. Są ludzie, którzy obserwując prawie każdy mecz w danej lidze, są w stanie przewidzieć bardzo wiele rozstrzygnięć. Analiza statystyk, informacji, śledzenie wszystkich meczy w danej lidze.

Oglądanie na żywo jak największej ilości gier, może przynieść wspaniałe efekty. Znam wielu graczy, którzy wygrywają duże pieniądze stawiając na tak egzotyczne wydawało by się rozstrzygnięcia jak liczba autów lub karnych do przerwy. Najbardziej popularną ostatnio metodą, przynajmniej z mojej perspektywy, jest metoda na bramki, czyli wygrywamy kiedy oby dwie drużyny strzelą gole.

Wiele metod – ale czy skuteczne?

Tak naprawdę pozostaje nam wiele wyborów, wiele metod gry, wybierajmy te w których nasza wiedza jest najbardziej bogata.

Znam wielu graczy, którzy potrafią permanentnie wygrywać z kursami rzędu dziesięć, niewiele jest jednak osób, chyba nie znam żadnej, które trafiałyby często kursy po tysiąc. Taki kupon to oczywiście wielka frajda w przypadku wygranej, chyba każdy kto gra kilka lat ma na swoim koncie taki strzał, ale nie traktujmy takiej metody jako metody.

REJESTRACJA W FORBET >>
2100 zł na konto w promocji na start

Można obstawić dwa trzy takie kupony na jedną kolejkę, ale nie możemy ich traktować poważnie, a jedynie jako zabawę.

Pamiętajmy, że gdyby istniały niezawodne metody obstawiania meczy to bukmacherzy by zbankrutowali. To oni wygrywają, ale nie muszą wygrywać ze wszystkimi, nie muszą wygrywać z nami. W tej dziedzinie pechowcy nie mają prawa egzystować, jeżeli jesteś pechowcem nie graj.

I pamiętaj lepiej wyrzucić jedno rozstrzygnięcie niż dodać, nie bądźmy pazerni. Pazerni i pechowcy nie pasują do świata profesjonalnych graczy, wiedza i metoda to tylko filary dla szczęścia, chyba w każdej dziedzinie życia a zwłaszcza w profesjonalnym obstawianiu meczy. Nie zniechęcajmy się niepowodzeniami, zawsze zadawajmy sobie pytanie co poszło nie tak? Czy zawiodła nas metoda czy był to zwykły pech.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji