LVBET wprowadza live streaming

LVBET wprowadza live streaming 1 Blog o obstawianiu

Krajowy bukmacher online LVBET bezustannie doskonali swoją ofertę bukmacherską – dziś o live streaming meczy sportowych.

Odpalenie nowiuteńkiej strony www (przypominam funkcjonuje pod adresem www.lvbet.pl) dostarczyło sekwencję perspektywy w podobny sposób dla nas, jak i dla użytkowników.
Cały czas staramy się korzystać z powierzchni do wdrażania wszelkich nowości plus ulepszeń, wzorem tego były w ostatnim czasie dodane zakładki esportowe w odmianie na telefon.

LVBET wprowadza live streaming

Wprawdzie esport od pewnego okresu to istotna z osi rozwoju LVBET, to nie skupiamy się tylko na sportach elektronicznych, a wychodzimy naprzeciwko wnioskom także tych typujących, którzy wolą zwykłe dziedziny. Specjalnie dla tych użytkowników pojawiła się pomocna nowiusieńka funkcjonalność – streaming wydarzeń sportowych.

Wprowadzenie streamingu meczy piłkarskich to kolejny krok w kierunku realnie jak największego otwarcia się na polskich typujących.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Na dziś modyfikujemy własną działalność, wychodzimy naprzeciwko trendom i wdrażamy technologiczne możliwości proponowane przez innowacyjne media, w konsekwencji żeby LVBET.PL cały czas powiększał swoją aktywność na rynku zakładów przez internet w Polsce – mówi Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

Do chwili obecnej streamy (bo właściwie potocznie nazywana jest opcja oglądania spotkań w trakcie) z najważniejszych wydarzeń które da się typować używane były jedynie w przypadku esportu. Obecnie to się zmieni.

Z tego powodu chcemy uatrakcyjnić naszym graczom czas spędzony na stronie LVBET.PL. Przez to będą mogli w trakcie śledzić wszelkie mniejsze wydarzenia sportowe przystępne w naszej ofercie na naszej stronie do obstawiania spotkań online.
Pośród nich obejrzymy mecze m.in. tenisa stołowego, badmintona, czy e-piłki nożnej. Później propozycja streamingowa będzie rozszerzana o kolejne spotkania czy dziedziny sportu.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Więcej o Esporcie na esport24.pl