Gdzie obstawisz Esport?

Gdzie obstawisz Esport? 1 Obstawiajmy

Typowanie eSportu to znakomity sposób na zarabianie on-line – o ile choć szczyptę mamy o tym wiedzę.
Naturalnie obszerna część bukmacherów w Polsce proponuje zakłady na mecze na Esport, a w niniejszej grupie jest także LVBET.

Jaki w ostatnim czasie włączył na własnej stronie specjalną zakładkę esportową z szeroką propozycją kursów na żywo i opcją obserwowania gier na żywo. Dzisiaj typerzy mogą robić użytek z owej zakładki na osobistych komórkach.

 

Esport na telefonie

Obserwowanie i typowanie esportu na mobile nigdy nie było łatwiejsze. Dziś specjalna zakładka esport dostępna jest w konkretnym miejscu – na dedykowanej typerom podstronie.
Dołączenie tejże funkcjonalności w dużej mierze obetnie czas konieczny na zbudowanie kuponu i ułatwi wypatrzenie ciekawych meczów w najmocniej dobrze zapowiadających się grach.

Kolejnym etapem zmian w odsłonie mobile LVBET było zastosowanie obserwowania streamów z obszernych meczów na żywo w ramach spotkań eSportowych. Dotychczas przystępne były one jedynie w odsłonie na komputery stacjonarne LV BET, w tym momencie najważniejsze turnieje w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends i mnóstwo pozostałych będzie można oglądać też na odbiornikach telefonów i tabletów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Esport – lubiany jak nigdy

LVBET coraz mocniej otwiera się na esport, obecnie czynimy to z olbrzymią dynamiką. Bezustannie chcemy się poprawiać w tym zakresie, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w odsłonie na telefon jest tego dobrym przykładem.
Rozwijamy nie tylko nasz soft, ale również rozszerzamy swoją aktywność na nowych sektorach, do których bez wątpliwości zdołamy wliczyć esport – ogłosiła Monika Płaczkowska z firmy bukmacherskiej.

Krótko o LVBET

Tenże legalny bukmacher online działa na krajowym rynku od paru lat. Do dziś dnia spółka zaangażowała się w rozbudowę przeróżnych dyscyplin i paru klubów piłkarskich. LVBET jest donatorem naczelnym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a także formalnym bukmacherem Wisły Płock, Stali Mielec i Widzewa Łódź.

Do tego, „wszedł” w mecenat krajowej transmisji rozgrywek CS:GO Esport Championship Series plus na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Na podstawie artykułu z obstawianie.net