Boost i cashout Betclic

Boost i cashout Betclic 1 Bukmacherzy w Polsce

Boost – czyli wyższego kursu nie będzie

To kolejna promocja Betclic, którego nie znajdziemy u innego bukmachera. Jest to ciekawe rozwiązanie dla osób lubiących postawić więcej pieniędzy na kupony SOLO. To nic innego jak wybranie przez bukmachera kilku ważnych, bądź ciekawych zdarzeń i przyznanie im najwyższego kursu na polskim rynku zakładów bukmacherskich online.

Boost Betclic posiada swoje specjalne oznaczenie – jeśli przy danym zdarzeniu widnieje rakieta, możemy być pewni, że wyższego kursu na rynku nie znajdziemy, ponieważ nic nie wzbije się wyżej niż wspomniana wcześniej rakieta.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

Dlatego osoby grające pojedyncze kupony na pewno powinny wybrać właśnie tego bukmachera.

Nowoczesny cashout, czyli większa szansa na zwycięstwo

Jeśli chodzi o cashout, to nie jest to typowy bonus Betclica, ale na pewno warto na chwilę się przy nim zatrzymać. Cashout to nic innego jak po prostu wcześniejsze zamknięcie kuponu, zanim zostaną zakończone wszystkie zdarzenia na obstawionym zakładzie.

Zwykle chodzi w nim o to, że gdy nie jesteśmy pewni na przykład ostatniego naszego spotkania, a wszystko inne weszło, jest możliwość wypłacenia środków pomniejszonych o kurs ze spotkania, na którego rozstrzygnięcie nie chcemy czekać.

Boost i cashout Betclic 2 Bukmacherzy w Polsce

Betclic daje również możliwość zakończenia kuponu cashoutem podczas rozgrywanych spotkań. Wtedy w zależności od rezultatu istnieje możliwość, aby wypłacić chociaż część kwoty, a przynajmniej tyle, żeby zwróciło nam się za postawiony kupon. Warto z tego skorzystać, gdy chcemy mieć już pewne środki na koncie, niż czekać z niecierpliwością na wynik spotkania, który może zepsuć nam cały kupon i wtedy zostaniemy z niczym.

Promocje okolicznościowe, czyli zawsze coś się znajdzie

Jeśli chodzi o stałe promocje w Betclic'u to by było na tyle. Jednak istnieje wiele akcji, które zwykle są aktywowane podczas ważniejszych wydarzeń sportowych. Chociażby powstają liczne zakłady typowo stworzone pod grę reprezentacji Polski w piłkę nożną, czy z okazji mistrzostw siatkarzy.
Oczywiście może nie jest to jeszcze maksimum zasobów, jakie posiada Betclic.

Trzeba jednak pamiętać, że jest to internetowy bukmacher, który dopiero kilka miesięcy temu powrócił na polski rynek i musi minąć trochę czasu, aby stworzyli oni ofertę porównywalną z tymi największymi na rynku. Jednak potencjał jakim dysponuje owa firma jest gigantyczny i można z pewnością założyć, że już niedługo Betclic osiągnie topowy poziom i stanie na równi z najlepszymi.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

Oczywiście wszystkie promocje Betclic znajdziemy na ich stronie www.betclic.pl