TR StarBlade
Towarzystwo Rolkarskie StarBlade

Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jeździmy w każdą środę o 17:00 na Żarowo, jazdy z Tesco odwołane do czasu oczyszczenia ścieżki przez wójta Kobylanki.

2013-04-20
V Australijska Wiosenna Nawałnica
Od nas startowały 3 drużyny:
- Prabuccy
- Grzesieccy
- Balcerakowie
Kasia Balcerak ze swoją ekipą zajęła pierwsze miejsce !!!

Impreza oczywiście the best. Pogoda dopisała. Na trasie konkursy i zabawy, w przerwie ognisko z kiełbachą, przepiękne tereny. Organizacyjnie rewelka. Wszystko dograne łącznie z odtransportowaniem naszych aut na miejsce mety bo ta była całkiem w innej miejscowości niż start.

Na start zawieźli wszystkich autokarem. Po nadaniu numerów map i małych instrukcji START w poszukiwaniu przygód. Prawie na każdym punkcie kontrolnym były konkursy np. odnalezienie kulki z dzwoneczkiem, skoki w worku, pytania z wiedzy o Australii, rzut do celu, czy odgadnięcie jaki skład jest w zaproponowanym kieliszku z alkoholem - mniam mniam, ale nie zabrakło również atrakcji z adrenalinką czyli "diabły tasmańskie", którym trzeba było ale niestety nie dało się uciec. Napadły te straszydła he he w środku lasu uffsss to było straszne....

Na metę docierało się w okolicy godziny 22:00. Celem była miejscowość o pięknej nazwie Biały Zdrój, odciski na nogach i strach w oczach dały się wszystkim we znaki ale radość na mecie nie do opisania. Na miejscu oczywiście nie zabrakło kolejnych atrakcji takich jak gorąca kuchnia: zupa z krokodyla, kiełbasa z kangura, galaretki z meduz i herbata aborygeńska.

Za rok też idziemy !!!! To tyle z naszej eskapady w sumie wyszło 23 km pieszej wycieczki po pięknych okolicach Kalisza Pomorskiego.


Wykonanie: Krzysztof Lizut Strony internetowe